iPhone’a Zil Sesinizi iTools ile Yapın

Zil sesi bazen kişinin isteklerini karşılamıyor. Benim zil sesim farklı olmalı diyen bir çok insan var. iPhone için zil sesi yapabileceğiniz bir çok uygulama mevcut. Bu uygulamalar uğraştırıcı ve cihazınızda iTunes olmadan pek işe yaramaz. iTools aslında oldukça kolay bir şekilde halletmenizi sağlıyor.

iTools programını açın ve cihaz bilgilerinin hemen altındaki ikinci buton olan “Make A Ringtone” butonuna basın.

itools1 iPhonea Zil Sesinizi iTools ile Yapın

Açılan pencerede “Choose” butonuna basıp zil sesi yapmak için kullanacağınız parçayı seçin ve “Aç” deyin.

itools2 iPhonea Zil Sesinizi iTools ile Yapın

Program kısa bir sürede seçtiğiniz parçayı yükleyecek ve parçayı çalmaya başlayacaktır. “Choose” butonunun hemen altında yer alan seçeneklerden yapmak istediğiniz zil sesinin aramalar için mi mesajlar için mi olacağını belirleyin.

itools3 iPhonea Zil Sesinizi iTools ile Yapın

Seçmiş olduğunuz müziğin istenilen kısmına geldiğinde “Set Start” butonuna basarak zil sesinizin başlangıç anını belirleyin.  Sonra aramalar için 40 saniye, mesajlar için 25 saniyelik süre içerisinde zil sesinizi sonlandırmak için “Set End” butonuna basın.

itools4 iPhonea Zil Sesinizi iTools ile Yapın

İşlem bitti sayılır. Başlangıç ve bitiş noktalarını belirledikten sonra kontrol amaçlı “Preview” butonuna basın ve düzeltme yapmak isterseniz sol tarafta yer alan sürelerin sağında yer alan oklarla ince ayar yapabilir ardından da “Save and Import” butonuna basmalısınız.

Yeni kullanılabilir zil sesiniz “Save and Import” butonuna bastıktan birkaç saniye sonra cihazınıza yerleşmiş olacaktır.

Bir Cevap Yazın